Bayilik Başvurusu

  XML SANAL BAYİLİK

  AktifBebek Xml Sanal Bayilik sistemi ile 8000’den fazla ürünümüzü ve 350’den fazla markamızı kendi sitenizde satabilirsiniz. Yüksek kar marjları ile satabileceğiniz ürünleri stoklamanıza ve deponuzda tutmanıza gerek yok. Drop-Shipping yöntemiyle satışa sunabilirsiniz. Aktifbebek olarak size ithal ettiğimiz ve ürettirdiğimiz ürünleri istediğiniz mecrada, pazaryerinde istediğiniz gibi satışını yapabilirsiniz. Ürün görselleri, stok çalışmaları, Ürün açıklamaları ve ürünlerin fiyatları sürekli olarak tarafımız ve bilgi-işlem ekibimiz tarafından sürekli güncellenmekte olup sizin sisteminize otomatik olarak yansır. Bu sayede satacağınız ürünü bulmak, ürün bilgilerini girmek veya ürünlerin stok görsel gibi fotoğraf işleri ile uğraşmazsınız. Bu süreçlerde zamandan tasarruf eder ve iş tasarrufu yaparsınız.

  Xml – Sanal Bayilik

  İnternet üzerinden bebek ürünleri satmak çok daha kolay ve cüzi bir miktara sahiptir. Bebek ürünleri Ülkemizde sürekli nüfus artışından dolayı yenidoğan ve çocuk ürünleri oldukça fazla satılmaktadır. AktifBebek olarak sektördeki tüm ürünleri bulunduran depolarımızı sizlere açıyoruz! AktifBebek depolarında 350’den fazla bilindik marka ürünleri bulunmaktadır. Bu ürünlerin stok çeşitliliği 8000’den fazladır. Bu ürün ve markaları bireysel olarak stoklama ve satışlarını yapmak isterseniz maliyetleriniz oldukça fazla olacaktır. AktifBebek Drop-Shipping yöntemimiz sayesinde bu ürünlerin satışına en az 2 iş günü en fazla 5 iş günü içerisinde satışa başlayabilirsiniz. 

  Xml – Sanal Bayilik ve Bayilik Sistemi

  Xml Sanal Bayilik, xml bayilik, sanal bayilik

  Ayda 2 Sanal Bayi kabul etmekteyiz, Bununla birlikte Xml – Sanal Bayilerimize desteklerimizi devam ettirmekteyiz. Onların Şikayet-Öneri ve dilekleri neticesinde sistemimizi sürekli güncelliyoruz. Maksimum müşteri güvenilirliğine ve Bayi-Tedarikçi ilişkisine ulaşmayı hedeflemekteyiz. Şikayet ve öneriler bizim için çok önemlidir. İthal ettiğimiz Ferrari Baby, Nania, Fisher Price, Disney Baby ve ürettiğimiz Sema Baby markalarını sadece bayilerimiz satışa sunabilmektedir! Bu ayrıcalığın yanında İnternet üzerinden satışta çok büyük firmalar ile çalışmamıza rağmen, bütün firmalarımıza ürünlerimizi aynı fiyattan satmaktayız. Böylece sizler için rekabet ortamının da önünü açıyoruz. Buda demek oluyor ki alacağınız ürünleri büyük firmaların aldığı fiyatlar ile aynı oranda alabilirsiniz. Bu sayede satış alanında ürünleriniz fiyat konusunda büyük firmaların altında kalmaz.

  AktifBebek olarak 10 senedir bulunduğumuz internet üzerinden bebek ürünleri toptancılığında sizlere tecrübemiz ve bilgilerimizle satış imkanı sunuyoruz. Şirket içi karar doğrultusunda her ay içerisinde yalnızca 2 bayiliğe izin veriliyor. Sizlerle ilgilenmek, takıldığınız noktalarda yardımcı olmak için çabalıyoruz. Uyguladığımız kampanyalar ve düşük fiyat endeksimizle karınızı maksimize ediyor, hızlıca büyümenizi hedefliyoruz. Üstelik bu hizmetleri fiziki mağazalarda 100.000 liranın üstünde bedellerle gerçekleştirirken internet üzerinde satışlarınızı çok düşük maliyetlerle gerçekleştirebiliyorsunuz. Ayrıca ürettiğimiz Comfymax, Family-Promo, Sema Baby gibi ve Türkiye’de dağıtımcılığını sadece firmamızın yaptığı Ferrari, Fisher-Price, Disney Bebek ürünleri gibi ürünleri sadece bayilerimizin satma ayrıcalığına sahip olabiliyorsunuz.

  Sanal Bayilik Avantajları

  • Sanal bayilerin depolarının olmasına gerek yok.
  • Bayilerin stok tutmasına gerek yoktur.
  • XML Bayi sisteminde ürün takibine gerek yoktur.
  • Ürünleri 7/ 24 istediğiniz gibi satabilirsiniz.
  • Satılan ürünleri aktifbebek tarafından gönderilir.

  Vizyonumuz

  • Müşteri Odaklı Hizmet
   Sizler için çalışıyoruz, birlikte kazanıyoruz
  • Türkiye’nin Her Yerinde bebeklerimize ulaşmak ve ulaştırmak
  • Uygun Fiyat Kaliteli hizmeti uygun fiyatlar ile sunmak
  • Verimlilik Türkiyenin her yerinde verimli bir firma yaratmak