Bebek ürünleri franchising Başvurusu

  Bayilik Başvurusu

  Bebek ürünleri franchising bayilik alarak Anne, Çocuk ve bebek ürünlerini satmak isteyenler, aktifbebekxml.com üzerinden franchising bayilik başvurusu yapabilirler. Franchising bayilik ile 350’den fazla ürünün satışına başlayabilirsiniz. Tek bir bayilik ile 8000 ürünün satışına mağazanızda ve internet sitenizde satışlarınızı yapabilirsiniz.

  Aktifbebek xml, XML Bayilik ile sektördeki tüm ürünleri bulunduran depolarımızı sizlere açıyoruz! AktifBebek depolarında 350’den fazla bilindik marka ürünleri bulunmaktadır. Bu ürünlerin stok çeşitliliği 8000’den fazladır. Türkiye de ucuz fiyatlarla en kaliteli yerli üretim ürünleri anne ve bebeklerin hizmetine sunmaktadır. Çocuk kategorisinde bilindiği gibi Comfymax, Ferrari, Marvel ve Sema Baby ürünlerini dilediğiniz gibi satışlarını yapabilirisiniz.

  Franchising Bayilik Sistemi

  bebek ürünleri franchising

  Franchising Bayilikler, Activ Baby Grubu 2005 yılında, İstanbul’da, bebek ve çocuk ürünleri toptan satışı amacıyla kurulmuştur. Dünyanın önde gelen 350’den fazla markası, 8000 çeşit ürünüyle bebek ve hamile anne ihtiyaçlarının tamamına yönelik hizmet veren bir konsept oluşturuldu.

  2013 yılında Ferrari Bebek Ürünleri, Disney ve Nania oto koltukları markalarının Türkiye distribütörlüğüne sahiptir. 2015 yılında ise ComfyMax ve Semababy markalarını tüketicilerle buluşturdu. Activ Baby Store Franchise sistemi ise ilk defa 2014 yılında girişimcilere sunulmuştur. Franchise bayilerimiz 80 tanedir. Bunlardan 3 tanesi yurt dışında kuruludur.

  Kurulduğumuz yıllarda, bebek bekleyen veya bebeği olan aileler, bu ürünlerin hepsini bir arada bulmakta zorluk çekiyorlardı. Biz ise, imkanları geniş olan aileler için lüks, dar bütçeli aileler için ise ekonomik ürünleri bir araya getirdik. Bu şekilde tüm bebeklere kaliteli ürünleri sağlamaya başladık. Mağazalarımıza gelen ailelerin bebekleri için A dan Z ye tüm ihtiyaçlarına yönelik alışveriş yapabilmelerini sağladık. Bu sayede müşterilerimizin öneri ve şikayetlerini dikkate alarak onlar için optimum bir firma yarattık. Leylek Ticaret Bünyesinde dünyanın önde gelen 350’den fazla markası, 8000 çeşit ürün ile anne ve bebek ihtiyaçlarının tamamına yönelik hizmet veren bir konsept oluşturduk.

  Vizyonumuz

  • Müşteri Odaklı Hizmet
   Sizler için çalışıyoruz, birlikte kazanıyoruz
  • Türkiye’nin Her Yerinde bebeklerimize ulaşmak ve ulaştırmak
  • Uygun Fiyat Kaliteli hizmeti uygun fiyatlar ile sunmak
  • Verimlilik Türkiyenin her yerinde verimli bir firma yaratmak